Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Aktualności

Kierownik SPZOZ Kałuszyn - POZ informuje w załączeniu o rozstrzygnięciu Konkursu na stanowisko zastępcy kierownika ds. lecznictwa w SP ZOZ w Kałuszynie – POZ

Informacja

Kierownik Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Kałuszynie - Przychodni Opieki Zdrowotnej na podstawie art. 49 ust. 1 pkt. 2 ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 o działalności leczniczej (t.j. Dz.U. z dnia 09.11.2018 roku, poz. 2190 z późn. zm.) ogłasza drugi konkurs na stanowisko:

ZASTĘPCA KIEROWNIKA DS. LECZNICTWA
Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Kałuszynie - Przychodni Opieki Zdrowotnej

Kandydaci zgłaszający się do konkursu powinni spełniać wymogi kwalifikacyjne określone w paragrafie 1 ust. 1 Rozporządzenia Ministra Zdrowia z 20 lipca 2011r.

Szczegóły poniżej
  Ogłoszenie o konkursie

Kierownik SPZOZ Kałuszyn - POZ informuje w załączeniu o rozstrzygnięciu Konkursu na stanowisko zastępcy kierownika ds. lecznictwa w SP ZOZ w Kałuszynie – POZ

Informacja

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Kałuszynie – Przychodnia Opieki Zdrowotnej zatrudni lekarza do poradni podstawowej opieki zdrowotnej.
Wymagane kwalifikacje zg z art 6 Ustawy z dnia 27 października 2017r. o podstawowej opiece zdrowotnej tj.:
- lekarz specjalista lub w trakcie szkolenia specjalizacyjnego z medycyny rodzinnej lub
- lekarz specjalista lub z I stopniem specjalizacji z medycyny ogólnej lub
- lekarz z I lub II stopniem specjalizacji w dziedzinie chorób wewnętrznych.
 
Warunki zatrudnienia do uzgodnienia (najchętniej etat, możliwy kontrakt). Warunkiem zatrudnienia jest przyjmowanie deklaracji pacjentów.
Oferujemy atrakcyjny system wynagradzania (umowa o pracę -  płaca zasadnicza + premia + dodatek stażowy +nagroda roczna + świadczenie urlopowe + talony świąteczne) (kontrakt – atrakcyjna stawka godzinowa)
 
Kontakt w sprawie zatrudnienia – Kierownik Agnieszka Gałązka tel. (25) 7576122, (25) 7576157 lub +48 509 454 979 mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Umów wizytę(25) 757 61 22
(25) 757 61 57
Wyślij nam wiadomośćpoz@spzozkaluszyn.pl
Gdzie jesteśmyKałuszyn
ul. Wojska Polskiego 24
ul. Warszawska 50